Балансувальна півсфера HALF BALL PLATFORM PROUD

Новий товар

5903140119180

3 719 ₴

Інформація

HALF BALL PLATFORM PROUD - це унікальний продукт, який покращує координацію тіла і дозволяє виконувати будь-які фізичні вправи, використовуючи баланс.

Завдяки платформі ви покращите рухову координацію, стабілізацію, зміцните слабкі м’язи та стимулюєте їх глибокі частини. Крім того, під час розминки ви активізуєте м’язи перед тренуванням. Півсферу можна повертати з обох боків і використовувати під час тренування. Платформу можна використовувати для тренувань, спрямованих на поліпшення рівноваги, зміцнення м’язів та їх витривалості, а також для вправ на гнучкість.

Універсальність використання: напівкульова платформа - це поєднання м’яча та сходинки. Ідеально підходить для статичних та динамічних вправ. Довговічність вище середньої: платформа Half Ball PROUD виготовлена ​​з найякіснішого матеріалу, що забезпечує відповідний рівень гнучкості та довговічності. Одна сторона платформи - надута куля, яка згинається під впливом ваги. Інша сторона - це плоска жорстка платформа.

Повний комфорт: спеціально розроблене покриття, що не ковзає, забезпечує безпечне та стабільне тренування.

HALF BALL PLATFORM PROUD є дуже безпечним продуктом - спеціально розроблене верхнє покриття забезпечить стійкість під час тренування, а нековзка основа захистить виріб від неконтрольованих рухів. Завдяки насосу ви можете легко адаптувати виріб до індивідуальних потреб. Максимальна вага користувача не повинна перевищувати 150 кг.

Переваги використання продукту:

- поліпшення рухової координації

- поліпшення стійкості

- зміцнення слабких м’язів

- стимуляція глибоких м’язів

Технічні дані:

- матеріал: PVC + ABS 

- розміри:

* діаметр: 60 см

* висота: 19-21 см

- вага: 7кг

- максимальне навантаження: 150 кг